Právní ochrana

Batohy, tašky, kabelky, aktovky, kufry - to je BAGland.cz

Copyright

Jakákoliv strana webové prezentace - www.bagland.cz, obsah stránek i internetový obchod jako celek jsou autorským dílem provozovatele. Veškerá práva si vyhrazuje provozovatel internetového obchodu (Robert Vysloužil - fyzická osoba, IČO: 70003475 ). Žádná z částí této webové prezentace nesmí být kopírována nebo jinak upravována bez předem daného souhlasu provozovatele, který je zároveň držitelem autorských práv na toto dílo a držitele autorských práv na materiály třetích stran použitých v internetovém obchodě poskytnuté provozovateli internetového obchodu. Jedná se zejména o popisy prodávaných produktů, dále obrázky k nim přiřazeny, loga zobrazena v celé webové prezentaci a veškeré texty v ní uvedeny ( Poradce kupujícího, obchodní podmínky, atd.), pokud není výslovně a výrazně uvedeno jinak.

Ochrana osobních údajů

Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše osobní údaje před zneužitím. Společnost Bagland.cz (Robert Vysloužil) shromažďuje Vaše data výhradně pro zkvalitnění svých služeb. Veškeré informace o Vaší osobě používáme pouze pro svou interní potřebu a neposkytujeme je žádné třetí osobě.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost Bagland.cz je registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimkou jsou dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v takovém rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost Bagland.cz s jejich osobními údaji výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána na zálohovaných serverech, které nejsou sdíleny s aplikacemi třetích osob s výjimkou serveru Heureka.cz, kterému je poskytnut váš email za účelem odeslání a zpracování dotazníku týkajícího se spokojenosti s našimi službami.

Společnost Bagland.cz  je ve smyslu § 5 odst. 5 zák. o ochraně osobních údajů oprávněna za účelem nabízení obchodu a služeb subjektu údajů jako správce jeho osobních údajů získaných v souvislosti se svojí činností použít jeho jméno, příjmení a adresu. Tyto osobní údaje je možno na písemnou žádost zákazníka vymazat z databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále uvedené údaje zpracovávat.

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu Bagland.cz , dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o Vás a Vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákona, jak je uvedeno výše.

Poskytování dat třetím osobám
Vaše údaje a data, která uvádíte na našem eshopu, jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům mimo společnost Bagland.cz, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky a úvěrové společnosti. Vždy však pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb a výhradně v mezích Zákona na ochranu osobních údajů.

Odpovědnost za publikované údaje

Provozovatel obchodu www.bagland.cz si vyhrazuje právo na jakékoliv změny produktů, jejich popisů a obrázků bez jakéhokoliv předchozího upozornění uvedených na těchto stránkách.

Dále neručíme za informace které jsou z části převzaty od třetích stran (dodavatelů, výrobců),  tyto informace mohou obsahovat chyby( věcné a technické nepřesnosti). V případě škody zaviněné těmito chybnými údaji třetích stran nenese provozovatel internetového obchodu - Robert Vysloužil  žádnou zodpovědnost.0
0Kč

Novinky a aktuality
Kufry a zavazadla na léto 2016
Datum: 09.05.2016

Kufry, kufříčky, cestovní kufry, tašky, zavazadla - stačí si jen vybrat. Akce na kufry 2016 Všechny...

Nová kolekce batohů Dakine a Bagmaster
Datum: 07.01.2016

Nejnovější kolekce batohů Bagmaster a Dakine najdete u nás. Batohy Dakine a Batohy Bagmaster...


Chcete získavat aktuální zprávy
z našeho obchodu?Náš Facebook
Přihlášení
Váš email
Váše heslo

Zapomenuté heslo | Registrace